Antyplagiat Online

Darmowy antyplagiat - Wpisz lub wklej (Ctrl + V) tekst do sprawdzenia, a następnie kliknij Sprawdź plagiat!Maksimum 1000 słów na sprawdzanie.
Razem słów: 0

Sprawdzanie...

Opis narzędzia: Antyplagiat Online

Antyplagiat Online - Program antyplagiatowy

Darmowy program antyplagiatowy online do wykrywania zduplikowanego tekstu. Sprawdź czy napisany tekst jest oryginalny i nie został skopiowany z innej strony. Skontroluj swoją pracę licencjacką, magisterską lub dowolny tekst, który musi być niepowtarzalny.

Darmowy system sprawdza ciągi znaków i słów i wykrywa plagiaty. Dzięki narzędziu Antyplagiat możesz poprawić swój tekst i sprawić że stanie się oryginalny i niepowtarzalny. Sprawdzisz czy ktoś nie wykorzystuje Twojego tekstu na innej stronie internetowej. 

Sprawdź, czy treść jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Treści powielone zostaną zaznaczone kolorem czerwonym a unikatowe zielonym. Antyplagiat obliczy w procentach ilość oryginalnego tekstu.

Jest to niezbędne narzędzie dla copywriterów dla których jakość tekstu ma kluczowe znaczenie. Pisane wartościowych tekstów na potrzeby stron internetowych, gazet czy książek jest nie lada wyzwaniem dla pisarzy.

Antyplagiat Online - Darmowy Antyplagiat


Narzędzia SEO / SEM

SEO Tools

CZIPOWANIE PSA I KOTA