SPEED TEST - szybkość łącza


Powered by openspeedtest.com


Opis narzędzia: SPEED TEST - szybkość łącza

Speedtest jest aplikacją do testowania łącza internetowego. Można przetestować szybkość internetu w różnych przeglądarkach internetowych i w różnych systemach operacyjnych bez konieczności instalowania żadnych dodatkowych aplikacji lub wtyczek (bez Flasha i Javy!). Oznacza to, że można uruchomić test prędkości szerokopasmowych za pośrednictwem dowolnego urządzenia, takich jak iPhone, iPad, Android, Windows, Linux, itd (dowolny komputer, laptop, telefon i tablet). Porównując Speedtest z innymi stronami testowymi prędkości używamy najnowszej dostępnej do testowania szybkości internetu.

Ta aplikacja jest przeznaczona do testowania wszelkiego rodzaju prędkości połączenia od 1 Kbps do 1 Gbps . Nasz algorytm automatycznie wykrywa stabilną szybkość połączenia, uruchamiając kilka zadań pobierania i wysyłania plików z Twojej przeglądarki.Speedtest jest wystarczająco inteligentny, aby znaleźć Twoją prędkość internetu dokładniej niż kiedykolwiek. Nasz nowy algorytm jest w stanie wybrać najlepszy serwer dla Ciebie i uruchomić test prędkości dla ciebie i tego serwera.

Nie musisz nic robić, wystarczy kliknąć przycisk "Speed test"  i odczekać kilka sekund do ostatecznych wyników. Wszyscy operatorzy szerokopasmowego internetu mają różne plany prędkości. Niektórzy z nich zapewniają stałe i stabilne łącze, a niektórzy dobrą prędkość przy rozruchu a później spadek prędkości. Speedtest jest przeznaczony do wykrywania stabilnej prędkości a nie maksymalnej. Pamiętaj, większość aplikacji potrzebuje stabilnej prędkości np. YouTube, streaming, VOIP, gry online. Speedtest oraz Moje IP oparte na HTML5

Sprawdź narzędzie: Mapa ataków internetowych DDos na żywo.


Namierzanie telefonu

Lokalizator GPS

Zamiana małych liter na DUŻE

Narzędzia SEO / SEM

SEO Tools